SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

Kategorie
Wybierz kategorie...

Stół rozkładany – łatwiejsza organizacja przestrzeni

Stół rozkładany zwiększa funkcjonalność wnętrza i ułatwia codzienną organizację domowników. Złożony blat świetnie sprawdza się na co dzień. Zajmuje mniej miejsca, tworzy przestronny ciąg komunikacyjny oraz ułatwia wykonywania domowych obowiązków. W ten sposób odkurzanie, prasowanie czy zabawa z dziećmi stają się bardziej przyjemne.

Zyskujemy też więcej miejsca na domowy trening. Wystarczy rozłożyć matę, by móc sprawnie wykonać ćwiczenia. Regularny ruch pozytywnie wpłynie na naszą zdrowie oraz sylwetkę. Staniemy się dumni z naszej figury, a także bardziej atrakcyjnie.

Rozłożony stół zwiększa komfort pracy. Większy blat roboczy ułatwia wykonywanie projektów. Możemy go wykorzystać do rysowania, robótek ręcznych czy przygotowania posiłków. Mebel tego typu jest niezbędny, gdy urządzamy domowe przyjęcia, a także wtedy, gdy odwiedzą nas niespodziewanie goście. Dzięki niemu przy stole zmieści się więcej osób.

Stół do jadalni – wzmacniajmy rodzinne więzy i zadbajmy o prawidłowy rozwój naszych dzieci

Wybierając stół do jadalni, warto zdecydować się na rozkładany model w zestawie z krzesłami. Starannie zaprojektowane siedziska tapicerowane wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia oraz zabrudzenia materiałem spełnią oczekiwania gospodarzy. Idealnie wyprofilowane oparcia ułatwiają utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Skutecznie zapobiegają garbieniu się. To szczególne ważne w trakcie imprez, gdy spędzamy więcej czasu w pozycji siedzącej.

Stół z krzesłami jest dostępny w różnych rozmiarach i kształtach. Z łatwością można go dopasować do każdej aranżacji. Do wyboru jasne oraz ciemne wzory wykonane z płyty meblowej. Każdy z nich jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Jadalnia to wyjątkowe miejsce, w którym wszyscy domownicy mogą się spotkać, by zasiąść do wspólnego posiłku. Spożywanie razem śniadania, obiadu lub kolacji jest bardzo ważne. Wzmacnia więzy między małżonkami, a także między dziećmi i rodzicami. Pyszne jedzenie oraz rozmowy poprawiają nastrój. Takie zachowania pozytywnie wpływają na psychikę najmłodszych domowników. Warto o tym pamiętać, by zadbać o prawidłowy rozwój pociech.

W tradycyjnej jadalni oprócz stołu z krzesłami potrzebne są również meble do przechowywania zastawy stołowej. W tej roli świetnie sprawdzają się podświetlane witryny, komody wyposażone w barek, a także wysokie zamykane regały. Ścianę nad niższymi szafkami warto udekorować lustrem, by optycznie powiększyć przestrzeń. Zamiast zwierciadła możemy się zdecydować na powieszenie obrazu, designerskiego zegara czy ramek na zdjęcia.

Stół okrągły

Okrągły stół zapisał się na kartach polskiej historii. To symbol równości, który chętnie jest wykorzystywany w kręgach biznesowych. Podczas rozmów każdy czuje się jak partner. Wszelkie hierarchie tracą tutaj znaczenie. Każdy jest tu tak samo ważny. W takiej atmosferze łatwiej jest dojść do kompromisu i wypracować wspólne stanowisko.

Stoły z okrągłym blatem coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych aranżacjach. Możemy je spotkać w poczekalniach, kawiarniach, a także w domach. Brak ostrych kantów zwiększa bezpieczeństwo. To idealne rozwiązanie, gdy opiekujemy się małymi dziećmi. W ten sposób możemy je uchronić przed wieloma urazami.

Stół okrągły spodoba się też starszym osobom. Zajmuje on mniej miejsca niż modele prostokątne czy kwadratowe. Polecamy go szczególnie do małych wnętrz. Do wyboru meble rozkładane i nierozkładane. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Stoły do salonu

Oferta stołów do salonu jest bardzo bogata. Urozmaicony asortyment ułatwia projektowanie strefy relaksu. Dzięki temu możemy bez problemu dopasować aranżację do indywidualnych potrzeb. W kąciku przeznaczonym do odpoczynku powinien się znaleźć wygodny zestaw wypoczynkowy. Może to być tapicerowany narożnik, rozkładana sofa z fotelem i pufami czy dwie kanapy. Możliwości tutaj jest naprawdę sporo. Aby stworzyć harmonijną przestrzeń, warto zakupić siedziska obite tym samym materiałem.

Kolor stołu powinien być spójny z kolorem pozostałych mebli: szafki rtv, regału czy witryny. Duża ilość schowków ułatwia utrzymanie porządku. Wszystko znajduje się tu na swoim miejscu. Brak bałaganu pozytywnie wpływa na relacje wśród domowników oraz poprawia wszystkim nastrój.

Coraz częściej salon łączy się z jadalnią. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są stoły z regulacją wysokości oraz z rozkładanym blatem. Do tej kategorii należą np. ławostoły. Prosty w obsłudze mechanizm zapewnia komfort nie tylko domownikom, ale również gościom.

Stół do kuchni

Stół do kuchni to ważny element wystroju. Dzięki niemu możemy zorganizować małą jadalnię, a przy okazji zyskujemy dodatkowy blat roboczy. Możemy tu wykonywać rozmaite obowiązki, przyjmować gości, a nawet pracować zdalnie, gdy zaistnieje taka konieczność.

Spożywanie posiłków w kuchni ma wiele zalet. Nie musimy pokonywać długich dystansów z gorącymi ciężkimi garnkami. Dodatkowo ograniczamy rozprzestrzenianie się brudu. Chronimy siedziska w pokoju oraz dywany przed ubrudzeniem. W ten sposób oszczędzamy sporo czasu oraz pieniędzy.

Do kuchni możemy zakupić stół w białym kolorze lub w odcieniach drewna. Ważne, aby odcień był dopasowany do zabudowy kuchennej. Ergonomia w kuchni to jedna z kluczowych zasad aranżacyjnych. Jako siedziska najlepiej sprawdzą się tapicerowane krzesła. Są one bardziej wygodne od klasycznych stołków czy ławy. Można je bez problemu przesunąć, aby wstać. Dzięki nim podczas posiłku zadbamy o prawidłową postawę ciała. Będziemy się mniej garbić, a ból pleców stanie się tylko przykrym wspomnieniem.

Popularne wyszukania:
sofy rozkładane 2 osobowe | stoliczki nocne | szafki narożnikowe do kuchni | łóżka metalowe białe | szafki na buty z siedziskiem i wieszakiem | szafa z siedziskiem | segmenty pokojowe | moduły kuchenne | stolik rtv biały | szafa przesuwna z lustrem

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności