Witamy na naszym blogu!

lozko-tapicerowane-w-jasnej-czy-ciemnej-kolorystyce
Łóżko tapicerowane w jasnej czy ciemnej kolorystyce?

Łóżko obite miękką, przyjemną w dotyku tkaniną obiciową efektownie prezentuje się we wnętrzu. Zwiększa komfort wypoczynku i zachęca do spokojnego relaksu w domowym zaciszu. Ergonomiczny zagłówek przydaje się nie tylko w trakcie choroby, ale też na co dzień.

Czytaj dalej
meble-modulowe-z-kolekcji-alka-karmona-i-lazur
Meble modułowe z kolekcji Alka, Karmona i Lazur

Meble modułowe to jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań w meblarstwie. Kolekcje projektowane zgodnie z obowiązującymi zasadami ergonomii zapewniają komfortowy wypoczynek, ułatwiają organizację i utrzymanie porządku, a przy okazji tworzą eleganckie wnętrze.

Czytaj dalej
czym-czyscic-meble-kuchenne-z-polyskiem
Czym czyścić meble kuchenne z połyskiem?

Meble kuchenne z połyskiem są eleganckie i pasują do różnych aranżacji. Można je wykorzystać w oddzielnym pomieszczeniu lub w kuchni połączonej z salonem bądź z jadalnią. Prawidłowo pielęgnowane będą służyć domownikom przez wiele lat.

Czytaj dalej
modne-panele-tapicerowane-do-sypialni-salonu-i-gabinetu
Modne panele tapicerowane do sypialni, salonu i gabinetu

Panele tapicerowane od kilku sezonów cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To uniwersalne wyposażenie pasuje do wielu stylów wnętrzarskich oraz pomieszczeń. Modne wykończenie doskonale sprawdzi się w sypialni, salonie oraz w gabinecie. Płyty obite materiałem mogą pełnić różne

Czytaj dalej
jaki-kolor-mebli-do-salonu-w-2023-roku
Jaki kolor mebli do salonu w 2023 roku?

2023 rok zachwyci nas pięknymi meblami o miękkich liniach i obłej konstrukcji w żywych barwach. W tapicerstwie będzie królować sztruks. Modne będą też naturalne produkty. W tym artykule prezentujemy najnowsze trendy wnętrzarskie. Podpowiadamy, które kolory, meble i dodatki będą modne.

Czytaj dalej
jak-urzadzic-mala-ale-zarazem-przestronna-kuchnie
Jak urządzić małą, ale zarazem przestronną kuchnię?

Duża przestronna kuchnia to marzenie celu osób. Niestety nie wszyscy są takimi szczęśliwcami i mogą sobie na nią pozwolić. Część mieszkańców bloków dysponuje niewielkim aneksem kuchennym lub małą kuchnią. Podpowiadamy, jak ją urządzić, żeby była przestronna.

Czytaj dalej

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności