KolekcjaMonia

Wysoka zabudowa chłodziarki ZBB29430SA prawa Monia (dąb Soma ciemny)

627,00 PLN
Wysoka zabudowa chłodziarki ZBB29430SA prawa Monia (dąb Soma ciemny)
mini_image
KolekcjaMonia

Wysoka zabudowa chłodziarki ZBB29430SA prawa Monia (dąb Soma ciemny)

627,00 PLN
Szerokość60
Wysokość207
Głębokość60
Kod produktuKMOZC5P-DSC
Kolor: Dąb Soma ciemny
Stopki / nogi: tworzywo
Kolorystyka: Ciemny
Styl: Skandynawski

Opis produktu

Funkcjonalny mebel kuchenny Monia o szerokości 60 cm stanowiący zabudowę chłodziarko-zamrażarki (ZBB29430SA). Cena nie obejmuje chłodziarko-zamrażarki. Drzwi otwierane są w prawą stronę. Zawiasy zastosowane w szafce posiadają funkcję samodomykania.

Cena szafki nie obejmuje cokołu. Cokół można dokupić dodatkowo, kliknij i zobacz.

System kuchenny Monia to nowa odsłona mebli kuchennych BODZIO charakteryzująca się atrakcyjną stylistyką oraz kolorystyką odpowiadająca najnowszym trendom. Dodatkowym atutem systemu kuchennego Monia jest zastosowanie praktycznych i ułatwiających korzystanie z elementów meblowych zawiasów samodomykających oraz podświetlanych półek LED w witrynach, dzięki czemu meble Monia stanowią idealny wybór do każdej kuchni w przystępnej cenie.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukania:
meble szafy | wersalka z pojemnikiem na pościel | szafka do łazienki | amerykanka jednoosobowa | blaty kuchenne na wymiar

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności