SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

Środki ochrony osobistej zwiększają bezpieczeństwo

Środki ochronne chronią pracowników i klientów przed przenikaniem bakterii do organizmu. Maseczki zabezpieczają przed wirusami znajdującymi się w powietrzu. W ten sposób drogi oddechowe są odpowiednio chronione. W ten sposób można zmniejszyć ryzyko zarażenia się, gdy przebywamy blisko chorej osoby.

Środki ochronne są wykorzystywane na szeroką skalę w wielu branżach. Używa się ich m.in. w ośrodkach medycznych, zakładach produkcyjnych, branży farmaceutycznej czy w salonach kosmetycznych. Rękawiczki zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi skóry z krwią. Chronią dłonie przed zniszczeniem, zabrudzeniem i mikro urazami.

Jednorazowe środki ochrony zwiększają komfort pracy. Skutecznie redukują stres związany z różnymi zagrożeniami. Pomagają zadbać o zdrowie wielu osób. Doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach, w których jesteśmy narażeni na bezpieczeństwo.

Środki ochronne: maseczki, rękawice nitrylowe i płyny do dezynfekcji

Oferujemy wydajne płyny do dezynfekcji rąk. Można z nich bez żadnych obaw wykorzystać do odkażania różnych powierzchni w obiektach przemysłowych i publicznych. Nadają się również do użytku domowego. Preparat skutecznie zwalcza wszelkie wirusy i bakterie. Zgodnie z zaleceniami producenta, środka nie można stosować do sterylizacji przedmiotów, które są narażone na bezpośredni kontakt z paszą lub żywnością.

W asortymencie Bodzio znajdują się również maseczki ochronne na twarz. Do wyboru maski jednorazowe lub wielokrotnego użytku dostępne w różnych pakietach. Każdy produkt został odpowiednio przebadany, a następnie dopuszczony do użytku. Wysoki stopień filtracji zapewnia ochronę przed wirusami, a także przed zanieczyszczeniami występującymi w powietrzu.

Rękawice nitrylowe ułatwiają wykonywanie wielu czynności. Doskonale sprawdzają się w kuchni podczas przygotowywania posiłków. Ograniczają także kontakt ze szkodliwymi substancjami, które podrażniają skórę, dlatego warto z nich korzystać w trakcie sprzątania. Jednorazowe rękawiczki to obowiązkowy element wyposażenia wielu zakładów. Warto zadbać o ich zapas w każdym miejscu pracy.

Maseczki ochronne trójwarstwowe i maseczki na twarz z jonami srebra – czym się różnią?

Oferujemy maseczki ochronne trójwarstwowe wykonane z włókniny typu spunbond oraz włókniny filtracyjnej meltblown, która znajduje się w środku. Dzięki takiej konstrukcji maska gwarantuje filtrację na poziomie 99%. Elastyczne troczki ułatwiają noszenie. Materiał idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Produkt jest w 100% bezpieczny dla alergików.

Maseczki na twarz z jonami srebra są dostępne w zestawach składających się z 3 sztuk. Do wyboru kolor biały oraz czarny. Osłona została wyprodukowana ze specjalnych włókien pokrytych srebrem, które skutecznie niszczy bakterie, grzyby i wirusy. Maska nadaje się do prania w pralce. Powinna być używana maksymalnie przez 10 cykli. Później traci swoje cenne właściwości.

Maseczki są dostępne zarówno w salonach Bodzio, jak i w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Popularne wyszukania:
blat do kuchni | stoły i krzesła do jadalni | półki kwadraty | fotele rozkładane do spania jednoosobowe | szafa z witryną | małe łóżeczka dla dzieci | biurka biurowe | półeczki na książki | meble kuchenne zestawy | meble korytarz