SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

Kosz narożny cargo typu nerka (prawy) do narożnika prostego

899,99 PLN
Kosz narożny cargo typu nerka (prawy) do narożnika prostego Kosz narożny cargo typu nerka (prawy) do narożnika prostego
mini_image
mini_image

Kosz narożny cargo typu nerka (prawy) do narożnika prostego

899,99 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Wysokość86
Kod produktuKOS-CAR-NAR/P-1
Kolorystyka: Jasny

Opis produktu

Niezwykle funkcjonalny, wysuwany kosz typu nerka do szafki kuchennej narożnej wysuwany na prawą stronę. Dzięki niemu codzienne czynności w kuchni staną się wygodne, a trudno dostępne miejsca będą w pełni zagospodarowane. Dwie półki wsuwające się całkowicie, pokryte są antypoślizgową wytrzymałą matą. Ułatwia to sprzątanie oraz zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

System kuchenny Monia to nowa odsłona mebli kuchennych BODZIO charakteryzująca się atrakcyjną stylistyką oraz kolorystyką odpowiadająca najnowszym trendom. Dodatkowym atutem systemu kuchennego Monia jest zastosowanie praktycznych i ułatwiających korzystanie z elementów meblowych zawiasów samodomykających oraz podświetlanych półek LED w witrynach, dzięki czemu meble Monia stanowią idealny wybór do każdej kuchni w przystępnej cenie.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
komody szafki rtv | szafki rtv narożne | łóżka małżeńskie | półszafy | meble koszalin