SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

KolekcjaLazur

Boczek lewy Alka/Lazur (diamentowy brąz)

249,00 PLN
Boczek lewy Alka/Lazur (diamentowy brąz) Boczek lewy Alka/Lazur (diamentowy brąz) Boczek lewy Alka/Lazur (diamentowy brąz) Boczek lewy Alka/Lazur (diamentowy brąz) Boczek lewy Alka/Lazur (diamentowy brąz) Boczek lewy Alka/Lazur (diamentowy brąz)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
KolekcjaLazur

Boczek lewy Alka/Lazur (diamentowy brąz)

249,00 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Szerokość11
Wysokość62
Głębokość77
Kod produktuTALN8L-D4/2
Stan magazynowydostępny
Kolory tapicerki: Diamentowy brąz (D4/2)
Stopki / nogi: tworzywo
Styl: Klasyczny
Kolorystyka: Ciemny

Opis produktu

Boczek stanowi element narożnika i nadaje się do montażu w dowolnej konfiguracji. Możliwe jest połączenie segmentu z dowolnym innym siedziskiem lub końcówką narożnika.

Tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlany płyn.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
nowoczesne fotele wypoczynkowe | materac 140x200 | szafki rtv długie | szafa z półkami | bordowe meble kuchenne

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności