KolekcjaLazur
Promocja

Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż)

259,00 PLN (rabat 10%)
233,10 PLN
Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż) Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż) Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż) Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż) Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż) Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż) Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
KolekcjaLazur
Promocja

Boczek prawy Karmona/Lazur (Naturis beż)

259,00 PLN (rabat 10%)
233,10 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Szerokość11
Wysokość62
Głębokość77
Kod produktuTKAN8P-N1
Stan magazynowydostępny
Kolory tapicerki: Naturis beż (N1)
Stopki / nogi: tworzywo
Styl: Klasyczny
Kolorystyka: Jasny

Opis produktu

Boczek stanowi element narożnika i nadaje się do montażu w dowolnej konfiguracji. Możliwe jest połączenie segmentu z dowolnym innym siedziskiem lub końcówką narożnika.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
komody ciemne | łóżko podwójne | sklepy meblowe tarnów | ławostół rozkładany w kwadrat | kanapy rozkładane z funkcją spania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności