KolekcjaKarmona

Siedzisko 1os. Alka/KarmonaA (Elegantis beż)

579,00 PLN
Siedzisko 1os.  Alka/KarmonaA (Elegantis beż) Siedzisko 1os.  Alka/KarmonaA (Elegantis beż) Siedzisko 1os.  Alka/KarmonaA (Elegantis beż) Siedzisko 1os.  Alka/KarmonaA (Elegantis beż) Siedzisko 1os.  Alka/KarmonaA (Elegantis beż) Siedzisko 1os.  Alka/KarmonaA (Elegantis beż)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
KolekcjaKarmona

Siedzisko 1os. Alka/KarmonaA (Elegantis beż)

579,00 PLN
Szerokość50
Wysokość86
Głębokość78
Kod produktuTKAN1-E3
Stan magazynowydostępny
Kolory tapicerki: Elegantis beż (E3)
Funkcja spania: nie
Pojemnik na pościel: nie
Wykonanie siedziska: pianka HR
sprężyny faliste
Wykonanie oparcia: pianka HR
pasy napinające
Stopki / nogi: tworzywo
Poduchy oparciowe: nie
Styl: Klasyczny
Kolorystyka: Jasny

Opis produktu

Siedzisko 1-osobowe stanowi element narożnika i nadaje się do montażu w dowolnej konfiguracji. Możliwe jest połączenie segmentu z dowolnym innym siedziskiem, bokiem lub końcówką narożnika.

Tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlany płyn.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

 

Popularne wyszukania:
kanapa 3 osobowa rozkładana | białe meble do łazienki | białe regały na książki | szafa garderoba | segmenty kuchenne

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności