SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

KolekcjaMATERACE

Materac lateksowy twardy160x200cm

1 549,00 PLN
Materac lateksowy twardy160x200cm Materac lateksowy twardy160x200cm Materac lateksowy twardy160x200cm
mini_image
mini_image
mini_image
KolekcjaMATERACE

Materac lateksowy twardy160x200cm

1 549,00 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Szerokość160
Wysokość19
Kod produktuMAT160-LAT
Stan magazynowywięcej niż 5

Opis produktu

Górna i dolna warstwa materaca składa się z lateksu. Cechuje się on wysoką elastycznością, dopasowuje się do kształtu ciała i wspiera kręgosłup.Dzięki niemu nasze mięśnie mogą odprężyć się i zrelaksować. Ponadto lateks gwarantuje nam wentylację przez cały rok: ochładzając nas latem i ogrzewając zimą.

Materac jest niepodatny na rozwój roztoczy oraz polecany dla alergików.

Pianka HR zapewnia nam trwałość, miękkość i elastyczność. Wraca ona bardzo szybko do swojego pierwotnego kształtu, co pozwala na współpracę z naszym ciałem.

Pianka HR dzięki porowatej budowie powoduje stały obieg powietrza. Zapobiega to rozwojowi pleśni i grzybów. Materac posiada zdejmowany pokrowiec poliestrowy na zamek z pikowanym materiałem.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
nerka do szafki narożnej | szafki na buty do przedpokoju | fabryka mebli kuchennych | szafa z witryną | łóżka rozkładane dwuosobowe

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności