Nowość

Komplet szklanek termicznych (2szt.) Andrea 5

39,99 PLN
Komplet szklanek termicznych (2szt.) Andrea 5 Komplet szklanek termicznych (2szt.) Andrea 5 Komplet szklanek termicznych (2szt.) Andrea 5
mini_image
mini_image
mini_image
Nowość

Komplet szklanek termicznych (2szt.) Andrea 5

39,99 PLN
Kod produktuSZK-ZES-5
Stan magazynowywięcej niż 200
Pojemność (ml): 380

Opis produktu

ANDREA-5 to komplet dwóch szklanek termicznych, zapewniających długie utrzymanie wysokiej temperatury. Optymalne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie komfort użytkowania. ANDREA to zawsze gwarancja ciepła.

Pojemność szklanki 380ml.

Szkło kuchenne dostępne w ofercie Fabryki Mebli BODZIO to atrakcyjne wyroby najwyższej jakości w przystępnych cenach, które świetnie sprawdzaję się w Twoim domu.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli pokojowych, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Bodzio 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pokoju wraz z wyceną. Każde zmówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 600 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

transport.pngTRANSPORT MEBLI POD TWÓJ ADRES
raty2.jpgRATY 0% W SALONACH FIRMOWYCH
bezpieczne-zakupy.pngBEZPIECZNE ZAKUPY PRZEZ INTERNET
materialy.pngWYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW
atrakcyjne-ceny.pngATRAKCYJNE CENY PRODUKTÓW
asortyment.pngSZEROKI WYBÓR ASORTYMENTU

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności