SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

Dane kontaktowe
Adres:Czekoladowa 28
Telefon:572 667 605
(71) 390 19 75
Godziny otwarcia
poniedziałek: 09:00 - 21:00
wtorek: 09:00 - 21:00
środa: 09:00 - 21:00
czwartek: 09:00 - 21:00
piątek: 09:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 21:00
niedziela handlowa: 09:00 - 21:00
Zdjęcie salonu
Czekoladowa 28
Opis salonu

Salon BODZIO na Bielanach Wrocławskich to flagowy i  jeden z najbardziej okazałych i rozpoznawanych firmowych salonów sprzedaży. Świetna lokalizacja pomiędzy trasami A4 i S8, w sąsiedztwie dużych centrów handlowych to jego niewątpliwy atut. Dogodny dojazd i parking na kilkadziesiąt pojazdów  stanowią duże ułatwienie dla kupujących.  To nowoczesny sklep o olbrzymiej powierzchni użytkowej dzięki czemu zakupy w nim są niezwykle wygodne i przyjazne dla klienta. Bardzo bogata ekspozycja regularnie wzbogacana o nowe kolekcje i elementy wyposażenia wnętrz stwarza klientom duże możliwości  wyboru dostosowane do  ich indywidualnych gustów. Salon na Bielanach Wrocławskich posiada szeroki wachlarz mebli :
kuchennych, sypialnianych, mebli do biura, pokoju, a także zestawów mebli łazienkowych. Profesjonalna obsługa sklepu nie tylko doradzi w wyborze konkretnych rozwiązań, ale także  wykona bezpłatna, wirtualną wizualizację pomieszczeń dostosowaną do potrzeb klienta. Kompleksowe wyposażenie mieszkania lub domu ułatwia bogaty asortyment wyposażenia wnętrz oraz sprzętu AGD, pochodzących od znanych i renomowanych producentów.

Salon na Bielanach został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu powierzchni użytkowej dla prezentacji mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. W związku z tym jest on wyposażony w specjalne boksy wystawowe w, których urządzone zostały gotowe rozwiązania mebli kuchennych, pokojowych, wypoczynkowych, mebli do sypialni czy dziecięcych, w różnej kolorystyce i konfiguracjach. Każdy z tych boksów stanowi realistyczne odwzorowanie konkretnych pomieszczeń z niezwykłą dbałością o detale. Jest to duże ułatwienie dla klientów zwłaszcza na etapie planowania zakupów, dokonywania konkretnych wyborów, a przede wszystkim stwarza możliwość bezpośredniej oceny mebli pod kątem ich wzornictwa, kolorystki, czy jakości wykonania.

Olbrzymia powierzchnia Bielańskiego salonu daje szanse zaprezentowania szerokiej gamy produktów z logo BODZIO. To właśnie w nim prezentowane są różne kolekcje mebli do sypialni, mebli kuchennych czy biurowych. Bez najmniejszego problemu klient znajdzie tutaj stół do kuchni lub jadalni, fotel wypoczynkowy czy chociażby tak przydatny taboret lub puf. Sklep ten bez problemu zrealizuje zamówienia dla odbiorców instytucjonalnych, takich jak szkoły, przedszkola, hotele czy pensjonaty. Stąd też, w jego ofercie znajdziemy szeroki asortyment biurek, regałów, szaf z przesuwnymi drzwiami, czy wreszcie serię wygodnych łóżek. Salon posiada także w sprzedaży zestaw nowoczesnych mebli łazienkowych wraz z niezbędnymi akcesoriami takimi jak umywalki, syfony czy baterie.

Firmowy salon BODZIO na Bielanach Wrocławskich to wreszcie ogromny wybór wyposażenia wnętrz. Można w nim znaleźć szereg akcesoriów kuchennych, ceramikę, artykuły dekoracyjne, pościel i wiele bardzo atrakcyjnych gadżetów i przydatnych w życiu codziennym dodatków. To tutaj można zrealizować pomysł na wyszukany i niedrogi prezent.

Salon mebli BODZIO Bielany Wrocławskie to okazały, komfortowy i świetnie zaopatrzony obiekt handlowy, olbrzymia powierzchnia ekspozycji, profesjonalna i miła obsługa. To wreszcie zaufanie i zadowolenie tysięcy robiących w nim zakupy klientów. Zaangażowanie załogi sklepu w jak najlepszą obsługę kupujących, troska o jak najwyższe standardy oferowanych usług są najlepszą gwarancją, że to idealne miejsce na udane zakupy w niezwykle miłej atmosferze.

To sklep, który zawsze jest po drodze, a wchodząc do niego jest niemal pewne, że wrócisz tam na kolejne zakupy!!!