SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

Zaprojektuj swoje wnętrze

 

Projektowanie wnętrz 3d: Planer 3D Bodzio – narzędzie do samodzielnego projektowania aranżacji

Projektowanie wnętrz 3D ułatwia przygotowanie efektownego wystroju. Pozwala na dokonywanie wielu zmian, dzięki czemu powstaje przemyślana, elegancka i funkcjonalna aranżacja. W programie można zrealizować dowolny projekt, niezależnie od charakterystyki pomieszczenia.

Narzędzie służące do samodzielnego projektowania jest bardzo proste w obsłudze. Na dodatek nie wymaga ono instalacji na komputerze. Można z niego swobodnie korzystać z poziomu przeglądarki. Planer 3D jest niezwykle intuicyjny, kryje w sobie wiele opcji. Z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W programie można dopasować m.in. kolor płytek, układ mebli, dodatki czy oświetlenie. W ten sposób łatwiej przewidzieć, czy domownicy będą mogli się wygodnie poruszać we wnętrzu. Projektowanie online to ogromna pomoc w przypadku małych, skomplikowanych przestrzeni.

 

Projekt 3D – Bodzio zaprasza do zaprojektowania wymarzonej kuchni całkowicie za darmo

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Tutaj przygotowuje się pyszne jedzenie i celebruje się posiłki razem z domownikami. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy czuje się dobrze. Można w nim odnaleźć prawdziwe ciepło domowego ogniska. Wspólne przygotowanie pożywnych dań umacnia rodzinne więzy.

Aby kuchnia spełniła swoją funkcję, trzeba ją odpowiednio zaprojektować. Ważne, by wyznaczyć poszczególne strefy, uwzględniając minimalne odległości pomiędzy poszczególnymi sprzętami. Dzięki temu wyposażenie wolniej będzie się zużywać, co pozwoli zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

 

Projektowanie 3D: Planer 3D – idealny program do projektowania kuchni w obiektach na wynajem i pomieszczeń socjalnych w firmie

Projektowanie 3D w programie Planer 3D jest proste i przyjemne. Narzędzie nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Z jego obsługą poradzi sobie każdy, kto potrafi samodzielnie korzystać z komputera. Przejrzysty interfejs prezentuje dostępne opcje. Wystarczy w nie kliknąć, by poznać wszystkie możliwości.

Wykonanie samodzielnego projektu kuchni w 3D pozwala zaoszczędzić pieniądze. Dzięki temu korzystanie z usług projektanta wnętrz staje się zbędne. Z pomocą planera 3D można wykonać nowoczesną kuchnię, która zwiększy komfort mieszkańców, najemców czy pracowników. Przytulny kącik, w którym znajduje się wszystko, co potrzebne, by przygotować i zjeść posiłek w zupełnie wystarczy.

Urządzenie kuchni wiąże się ze sporymi kosztami, dlatego najemcy oraz osoby zainteresowane zakupem mieszkań chętnie wybierają gotowe lokale. Wydają się one bardziej atrakcyjne wizualnie. Potencjalni mieszkańcy nie muszą martwić o dodatkowy remont lub spore wydatki związane z zakupem mebli bądź sprzętu. W ten sposób zyskują poczucie bezpieczeństwa.

 

Projekt 3D – jakie zasady obowiązują przy projektowaniu kuchni?

Zachowanie zasad ergonomii w kuchni skraca czas przygotowania posiłków. Dzięki temu przyrządzanie dań staje się przyjemniejsze. Zaoszczędzone minuty można przeznaczyć na odpoczynek, rozwijanie własnego hobby lub nadrobienie zaległości. W ten sposób łatwiej zadbać o codzienną organizację, uwzględniając własne potrzeby.

Funkcjonalna kuchnia dzieli się na 5 stref:

  • zapasów,
  • przechowywania,
  • zmywania,
  • przygotowywania,

W pierwszej z nich znajdują się produkty spożywcze, w drugiej naczynia, w trzeciej kosz i zlew ze zmywarką, a w czwartej sprzęt kuchenny, różne pomoce oraz przyprawy. Ostatnia część to miejsc przeznaczone na piec z piekarnikiem, garnki, a także mikrofalówka. Dla osób praworęcznych obowiązuje zasada ustawiania wyposażenia zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W przypadku osób leworęcznych meble ustawia się w odwrotnej kolejności.

Rekomendowana długość blatu między lodówką a zlewozmywakiem to minimum 40 cm. Z kolei zalecana odległość pomiędzy zlewem i płytą grzewczą to 60 – 160 cm. 40-centymetrowy to minimalny wymóg, by swobodnie nałożyć potrawę na talerz.