KolekcjaMajorka

Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały)

1 048,99 PLN
Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały) Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały) Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały) Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały) Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały) Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały) Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
KolekcjaMajorka

Szafa 2-drzwiowa z półkami i drążkiem Majorka (biały)

1 048,99 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Szerokość90
Wysokość194
Głębokość53.5
Kod produktuMA02-BI
Stan magazynowydostępny
Kolor: Biały
Kolorystyka: Biały
Styl: Prowansalski

Opis produktu

Pojemna szafa dwudrzwiowa z półkami i drążkiem z systemu Majorka.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
fotel rozkładany z funkcją spania | regał pokojowy | wersalki dziecięce | krzesła i taborety do kuchni | sofa rozkładana z funkcją spania

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności