SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

KolekcjaBellona
Nowość

Szafka 30 górna prawa Bellona 100cm (biały połysk/dąb Soma ciemny)

402,00 PLN
Szafka 30 górna prawa Bellona 100cm (biały połysk/dąb Soma ciemny)
mini_image
KolekcjaBellona
Nowość

Szafka 30 górna prawa Bellona 100cm (biały połysk/dąb Soma ciemny)

402,00 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Szerokość30
Wysokość100
Głębokość31
Kod produktuKBE30WGP-BI/DSC
Kolor: Biały połysk/Dąb Soma ciemny
Kolorystyka: Wielokolorowy

Opis produktu

Funkcjonalna górna szafka kuchenna Bellona o szerokości 30 cm i wysokości 100 cm. Przeznaczona do przechowywania naczyń, przypraw i innych kuchennych akcesoriów. Drzwi szafki otwierają się w prawą stronę, a zastosowane zawiasy wyposażone są w funkcję samodomykania, co zapewnia cichą i płyną obsługę. Elegancki design i solidna konstrukcja sprawiają, że szafka doskonale wpasowuje się w różne aranżacje kuchenne, dodając zarówno funkcjonalności, jak i estetyki.

System kuchenny Bellona to nowa odsłona mebli kuchennych BODZIO charakteryzująca się atrakcyjną stylistyką oraz kolorystyką odpowiadająca najnowszym trendom.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
meble ełk | meble kuchenne zestawy | skrzynia na buty z siedziskiem | łóżko podwójne wysuwane z pojemnikiem na pościel | meble jaworzno