SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

Stół SIENO z nogami metalowymi

799,99 PLN
Stół SIENO z nogami metalowymi Stół SIENO z nogami metalowymi Stół SIENO z nogami metalowymi Stół SIENO z nogami metalowymi Stół SIENO z nogami metalowymi Stół SIENO z nogami metalowymi Stół SIENO z nogami metalowymi Stół SIENO z nogami metalowymi Stół SIENO z nogami metalowymi
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image

Stół SIENO z nogami metalowymi

799,99 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Kod produktuNOG-ZES-CZ-1+STO-DSC-14
Kolor: Dąb Soma ciemny
Długość stołu/stolika: 80
Szerokość stołu/stolika: 155
Styl: Minimalistyczny

Opis produktu

Stół SIENO z nogami metalowymi - industrialnymi w kolorze czarnym. Blat dąb Soma ciemny idealnie kontrastuje z czarnymi nogami tworząc loftowy design.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
tanie zestawy mebli kuchennych | krzesło cena | wąska szafka na buty | kanapy do salonu rozkładane | kanapa jednoosobowa rozkładana

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności