SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

Fotel TORES z funkcją relax (czarny)

899,99 PLN
Fotel TORES z funkcją relax (czarny) Fotel TORES z funkcją relax (czarny) Fotel TORES z funkcją relax (czarny) Fotel TORES z funkcją relax (czarny) Fotel TORES z funkcją relax (czarny) Fotel TORES z funkcją relax (czarny) Fotel TORES z funkcją relax (czarny) Fotel TORES z funkcją relax (czarny)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image

Fotel TORES z funkcją relax (czarny)

899,99 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Szerokość70
Wysokość100
Głębokość90
Kod produktuFOT-CZ-11
Stan magazynowy218.00
Kolorystyka: Ciemny

Opis produktu

Rozkładany, wygodny fotel Tores z funkcją relax, to idealne rozwiązanie, dzięki któremu wygodnie odpoczniesz po ciężkim dniu. Można go ułożyć błyskawicznie w trzech pozycjach - siedzącej, półsiedzącej/półleżącej, leżącej. Zapewnia komfort zarówno przy siedzeniu jak i leżeniu. Świetnie sprawdzi się do wieczornego odpoczynku przy książce lub przy porannej kawie.Nowoczesny wygląd tego fotela sprawia, że idealnie wpasuje się do większości wnętrz. Fotel jest stabilny, wytrzymały i funkcjonalny.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
taborety kuchenne 60 cm | sypialnie meble | sklepy meblowe inowrocław | łóżka łódź | sklepy meblowe