Blat kuchenny (dąb Soma ciemny)

159,00 PLN
Blat kuchenny (dąb Soma ciemny) Blat kuchenny (dąb Soma ciemny) Blat kuchenny (dąb Soma ciemny) Blat kuchenny (dąb Soma ciemny) Blat kuchenny (dąb Soma ciemny) Blat kuchenny (dąb Soma ciemny)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image

Blat kuchenny (dąb Soma ciemny)

159,00 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Szerokość100
Głębokość60
Kod produktuKB-DSC
Kolorystyka: Wielokolorowy

Opis produktu

Blat kuchenny stanowiący praktyczne uzupełnienie mebli kuchennych. Dostarczany jest w częściach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta określanych w trakcie składania zamówienia / projektowania kuchni. Dostępny jest również blat narożny. Cena za metr bieżący blatu. Grubość blatu wynosi 38 mm. Głębokość blatu wynosi 60 cm, dostępne są również blaty narożne o głębokości 120 cm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami aranżacji kuchni. Systemy mebli kuchennych to pojemne oraz funkcjonalne szafki i regały wykonane z wytrzymałych materiałów, które umożliwiają ergonomiczne przechowywanie pożywienia i akcesoriów kuchennych. Zapraszamy również do zapoznania się z oferowanym przez nas sprzętem AGD, zaś w dziale stoły oraz krzesła znajdują się meble będące idealnym uzupełnieniem Państwa nowej kuchni.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

 

Popularne wyszukiwania:
szafa przesuwna z szufladami | blaty kuchenne ceny | łóżko metalowe jednoosobowe | fotele hokery | pufa łazienkowa

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności