Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie)

89,99 PLN
Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie) Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie) Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie) Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie) Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie) Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie) Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie) Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie) Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image

Zasłona Kosino 3 (czarny welwet/cyrkonie)

89,99 PLN
Szerokość140
Wysokość250
Kod produktuZAS-CZ-3-1
Stan magazynowyniedostępny

Opis produktu

Zasłona Kosino w uniwersalnym rozmiarze 140x250 cm, który pasuje do większości wnętrz.

Jest bardzo elegancka, co doda stylizacji okna efekt glamour. Wykonana została z tkaniny welurowej, która zaciemnia pomieszczenie. Charakteryzuje się przyjemną w dotyku strukturą. Ta stylowa i nowoczesna zasłona w górnej części posiada piękne kryształki, które dodają jej wyjątkowego wyglądu i blasku. Mocowana jest na 8 chromowanych srebrnych przelotkach o średnicy 4 cm.

Każde zmówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności