SUPER RABATY! Więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Rabat na wszystkie meble, akcesoria i AGD. Regulamin promocji.

KolekcjaLazur

Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż)

279,00 PLN
Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż) Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż) Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż) Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż) Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż) Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż) Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image
KolekcjaLazur

Boczek lewy Karmona/Lazur (Elegantis beż)

279,00 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Kolory tapicerki
Elegantis beż (E3)
Plusz szary (P8)
Diamentowy szary (D2/2)
Diamentowy ciemny grafit (D9)
Diamentowy jasny szary (D10)
Szerokość11
Wysokość62
Głębokość77
Kod produktuTKAN8L-E3
Stan magazynowydostępny
Kolory tapicerki: Elegantis beż (E3)
Stopki / nogi: tworzywo
Styl: Klasyczny
Kolorystyka: Jasny

Opis produktu

Boczek stanowi element narożnika i nadaje się do montażu w dowolnej konfiguracji. Możliwe jest połączenie segmentu z dowolnym innym siedziskiem lub końcówką narożnika.

Tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlany płyn.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
kanapa rozkładana | szafka z wieszakiem do przedpokoju | krzesło hoker | sklepy meblowe zamość