Stół z blatem ze szkła hartowanego w kolorze białym Silvero (nogi czarne/srebrne)

799,00 PLN
Stół z blatem ze szkła hartowanego w kolorze białym Silvero (nogi czarne/srebrne) Stół z blatem ze szkła hartowanego w kolorze białym Silvero (nogi czarne/srebrne) Stół z blatem ze szkła hartowanego w kolorze białym Silvero (nogi czarne/srebrne) Stół z blatem ze szkła hartowanego w kolorze białym Silvero (nogi czarne/srebrne)
mini_image
mini_image
mini_image
mini_image

Stół z blatem ze szkła hartowanego w kolorze białym Silvero (nogi czarne/srebrne)

799,00 PLN

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Przy zamówieniu powyżej 1000 zł.

Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli. 

Termin dostawy do 5 dni roboczych.

Odbiór osobisty odbywa się w dniach i godzinach otwarcia salonów, dostępnych pod adresem: https://www.bodzio.pl/pl/salony/ .

Kod produktuSTO-CZ-7
Stan magazynowyniedostępny
Długość stołu/stolika: 130
Szerokość stołu/stolika: 80
Wysokość stołu/stolika: 75
Maksymalne obciążenie (kg): 80
Grubość blatu: 0.8
Styl: Glamour

Opis produktu

Stół z kolekcji Silvero z bardzo charakterystycznym marmurkowym blatem wykonanym ze szkła hartowanego w kolorze białym, łatwym do utrzymania w czystości. Metalowe czarne nogi ze srebrnym wykończeniem dodają całości ciekawego efektu wizualnego. Stół Silvero to praktyczny mebel o szerokim zastosowaniu.

W każdym z salonów mebli Bodzio oferujemy pomoc w aranżacji mebli, a nasi pracownicy z wykorzystaniem programu Planer 3D bezpłatnie zaprojektują i przygotują kompleksową wizualizację Państwa pomieszczenia wraz z wyceną. Każde zamówienie złożone w sklepie stacjonarnym dostarczymy do 3 dni roboczych na terenie całej Polski. W przypadku zamówień internetowych czas dostawy wynosi do 5 dni roboczych, również na terenie całego kraju. Wszystkie zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy gratis niezależnie od miejsca złożenia zamówienia.

Popularne wyszukiwania:
komody cena | małe łóżeczka dla dzieci | komoda z witryną | komody szafki rtv | szafa przesuwna z lustrem

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji odnośnie plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności